fashionwall.pl

Fashionwall.pl – moda, uroda, lifestyle

dresy stylizacje
Moda

Dresy stylizacje na co dzień i od święta

Niegdyś dresy były zarezerwowane tylko i wyłącznie na zajęcia wychowania fizycznego oraz do chodzenia po domu. Dziś odzież ta jest bardzo popularna i bardzo chętnie sięgają po nią zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Z czym nosić dresy, aby dobrze wyglądać?

Dresy stylizacje modne i wygodne

Dziś dresy są doceniane przede wszystkim ze względu na wygodę. Wiele osób ceniących sobie komfort po dresy sięga niemalże każdego dnia. I nic w tym dziwnego, gdyż z pomocą tej odzieży można tworzyć mnóstwo ciekawych stylizacji. Z czym zatem nosić dresy, aby wyglądać modnie?

Spodnie dresowe bardzo dobrze się prezentują, jeśli zostaną połączone z kolorowym t – shirtem. Taka stylizacja jest odpowiednia na ciepłe, wiosenne dni. Niemniej, aby dobrze wyglądać warto unikać zbyt wielu kolorów oraz wzorów. I tak na przykład do czarnych spodni dresowych z czerwonymi lampasami dobrze wygląda t-shirt w kolorze lampasów. Może na nim znajdować się jakiś napis lub ciekawa grafika. Do takiej stylizacji warto dołączyć wygodne trampki lub adidasy.

W chłodniejsze dni do spodni dresowych można z powodzeniem założyć rozpinaną bluzę uszytą z bawełny. Może ona być z kapturem lub bez. Do dziewczęcych, różowych spodni dresowych warto założyć szarą bluzę, bowiem wówczas stylizacja jest bardzo harmonijna oraz nieco stonowana.

Każdą bluzę dresową można też zakładać do spodni z jeansu. I wcale górna część nie musi być gładka. Bardzo dobrze do takich spodni prezentują się bluzy na rękawach których znajdują się kolorowe lampasy. Bardzo ciekawy look można także uzyskać łącząc dresową bluzę z jeansami z delikatnymi przetarciami. Do takiej stylizacji warto dodać sportowe obuwie oraz modne akcesoria, w postaci czapki z grafiką oraz plecaka z napisami.

Spodnie dresowe a eleganckie stylizacje

Z pomocą dresowych spodni można tez stworzyć mnóstwo bardziej eleganckich stylizacji. W chłodniejsze dni do zestawu składającego się ze spodni dresowych i t-shirt a można dołączyć marynarkę. Dobrym wyborem są czarne, proste spodnie dresowe bez lampasów oraz zdobień. Dzięki takiemu połączeniu można stworzyć bardzo ciekawy look w stylu smart – casual.

Wybierając się na spacer w jesienne popołudnie do dresowych spodni można założyć bluzę oversize. Taka kombinacja nie tylko dobrze wygląda, lecz również zapewnia doskonałą wygodę.

Spodnie dresowe można tez z powodzeniem łączyć z różnorodnymi koszulami. Współczesna moda uwielbia eksperymenty, zatem warto od czasu do czasu się nią pobawić. Jednak w tym przypadku nie warto przesadzać. Kolorowe koszule najlepiej prezentują się w towarzystwie tradycyjnych spodni dresowych w kolorze czerni lub granatu.
Niezbyt dobrym rozwiązaniem jest łączenie na przykład koszul w kratę ze spodniami z ozdobnymi aplikacjami.

Dresy to taka odzież z pomocą której można tworzyć mnóstwo ciekawych oraz bardzo oryginalnych stylizacji.