fashionwall.pl

Fashionwall.pl – moda, uroda, lifestyle

Jaki grawer na obrączkach? Inspiracje
Lifestyle

Najlepsze pomysły na grawer na obrączce

Wybór grawera na obrączkę nie jest tak prostą kwestią, jak to się na początku wydaje. W związku z tym warto zapoznać się z najlepszymi pomysłami na napisy na obrączkach.

Grawer tradycyjny

Wiele osób zastanawia się, jaki grawer na obrączkach klasycznych umieścić, aby korzystnie się prezentował. W obecnych czasach wciąż wiele osób decyduje się na stworzenie tradycyjnego grawera, który będzie obejmował klasykę. Najczęściej wybieranym grawerem są imiona małżonków, a także data zawarcia przez nich związku małżeńskiego. Na obrączkach można również umieścić inicjały małżonków, a także ważne, wybrane przez nich daty. Dzięki temu obrączka wraz z grawerem będzie przypominała o tych ważnych wydarzeniach.

Sentencje polskie

Wśród najlepszych pomysłów na grawer można również wymienić różnego rodzaju polskie sentencje. Są to przede wszystkim słowa pochodzące ze znanych piosenek, które mają dość duże znaczenie dla przyszłych małżonków. Dlatego słowa sentencji powinny być dobrane z rozwagą i być związane z indywidualnymi osobowościami obu osób. Warto zwrócić uwagę na ten niezwykle istotny aspekt.

Sentencje zagraniczne

Sentencje oraz zwroty, które są umieszczane na obrączkach ślubnych, mogą również obejmować wszelkiego rodzaju sentencje zagraniczne. Najczęściej są to słowa pochodzące z angielskich piosenek lub piosenek w jeszcze innych językach. Wybór konkretnej sentencji z całą pewnością jest indywidualną kwestią każdej osoby, dlatego powinno się ją w odpowiedni sposób dostosować do swoich indywidualnych preferencji oraz gustu. Najczęściej wybierane są zagraniczne piosenki o miłości, w których zawarte są liczne ważne słowa.

Religijne sentencje

Grawer na obrączce może obejmować również wszelkiego rodzaju sentencje religijne, które znane są od wieków. W Piśmie Świętym można znaleźć wiele pięknych słów, które zarówno pośrednio, jak i bezpośrednio łączą się z tematyką miłości do drugiego człowieka. Warto zdecydować się na taki wybór grawera, jeśli religijne sentencje mają duże znaczenie dla przyszłych małżonków. Dzięki temu będą mogli zapisać sobie ważne dla siebie słowa.

Grawer z humorem

Bardzo dobrym pomysłem będzie również stworzenie humorystycznego grawera, który będzie wzbudzał pozytywne uczucia. Grawer nie zawsze musi obejmować wzniosłe sentencje, które są sztywne. Wiele osób w takiej sytuacji w szczególności doceni humor, dlatego warto na niego postawić. W obecnych czasach bardzo popularnym rozwiązaniem są także obrączki podwójne. W tym przypadku grawer rozpoczynający się na obrączce żony kończy się na obrączce męża i na odwrót. Warto rozważyć takie rozwiązanie.

Sentencje łacińskie

W obecnych czasach bardzo wiele osób decyduje się również na sentencje stworzone w języku łacińskim. Najczęściej są to popularne zwroty oraz inne wyrażenia, które są tłumaczone na język łaciński. Dzięki temu jedynie małżonkowie wiedzą, co dokładnie znajduje się na danym grawerze. Jedynym wyjątkiem tej sytuacji będzie umieszczenie na grawerze bardzo znanej sentencji, którą zna większa ilość osób. Sentencje po łacińsku bardzo dobrze brzmią, dlatego idealnie sprawdzą się na obrączkach.

Podwójny grawer

Bardzo popularnym rozwiązaniem dla wielu osób będzie także stworzenie podwójnego grawera. W tym przypadku sentencja dzielona jest na dwie obrączki. Na jednej z nich znajduje się pierwsza część sentencji, a na drugiej druga. Jest to szczególne rozwiązanie, które w bezpośredni sposób łączy ze sobą dwie obrączki. Podwójny grawer może również obejmować takie tradycyjne zapisy jak imiona małżonków, inicjały, a także datę ślubu.