fashionwall.pl

Fashionwall.pl – moda, uroda, lifestyle

Peniuary damskie
Zakupy

Peniuary damskie, czyli jak poczuć się kobieco o poranku?

Tradycyjny szlafrok, choć ciepły i wygodny, nie dodaje nam klasy i kobiecości. Jego przeciwieństwem są peniuary, które znane były już w czasach renesansu, lecz obecnie powróciły do łask. Przypominają one nieco podomki o różnych długościach, wykonane z różnorodnych materiałów. Dzięki nim możemy poczuć się kobieco o każdej porze, szczególnie o poranku.

Peniuary zamiast szlafroka

Peniuary zwykle wykonane są z lekkich, bardzo delikatnych materiałów. Posiadają również koronkowe wykończenie bądź innego typu koronkowe elementy, które dodają nam klasy oraz seksapilu. Peniuar możemy nosić na koszulę nocną, chętnie zakładamy go na pidżamę, ale również nosimy go solo, bez żadnych dodatków. Wiele zależy od naszych preferencji i własnych upodobań. Peniuar może osiągać różne długości – w sklepach dostępne są zarówno długie modele, sięgające kostek, jak i krótkie, które kończą się wraz z linią pośladków. Pierwsze modele polecane są wysokim kobietom bądź tym, które uwielbiają chodzić na szpilkach nawet w domu. Krótkie peniuary pomagają podkreślić figurę i zaakcentować kobiece atuty.

Seksowna o poranku

Jak się okazuje, najmniej kobieco czujemy się o poranku, gdy nie mamy na sobie makijażu, a nasze włosy wymagają starannego ułożenia. Istnieje jednak sposób na to, aby nawet rano poczuć się pięknie. Wystarczy tylko założyć peniuar, najlepiej od razu po wstaniu z łóżka. Delikatny i seksowny dodaje nam pewności siebie i uroku, nawet jeśli poranna toaleta jeszcze przed nami. Co ważne, peniuar świetnie sprawdzi się w roli lekkiego nakrycia wierzchni, gdy o poranku temperatura powietrza w mieszkaniu jest stosunkowo niska. Możemy w nim wypić poranną kawę, przygotować się do wyjścia do pracy czy w wolne dni rozkoszować się błogim lenistwem. Peniuary, ze względu na swoją delikatność, sprawdzają się o każdej porze roku, także latem. Nie zapomnijmy zabrać go ze sobą na wakacyjny wyjazd, aby wszędzie wyglądać pięknie i kusząco.

Dla kobiet w każdym wieku

Piękno nie zna granicy wieku, dlatego też peniuary to doskonałe rozwiązanie zarówno dla młodych, jak i dojrzałych kobiet. Bez względu na to, w czym lubimy spać, peniuar idealnie sprawdzi się zarówno o poranku, jak i wieczorową porą. Możemy wybierać wśród licznych modeli, w różnych wzorach i kolorach. Peniuar to bardzo dobre rozwiązanie dla kobiet, które czują się wyzwolone oraz dla tych, które chciałyby dodać sobie nieco odwagi i poczuć się pewniej. Pamiętajmy, że piękno jest w każdej z nas, trzeba jedynie umieć je odpowiednio zaakcentować.