fashionwall.pl

Fashionwall.pl – moda, uroda, lifestyle

TENA Lady Pants
Zakupy

TENA Lady Pants – majtki chłonne dla kobiet

Nietrzymanie moczu to dolegliwość nadal powodująca wstyd i zażenowanie. Wiele pań, których dotyka ta przypadłość, krępuje się powiedzieć o tym lekarzowi i wybiera rozwiązanie najgorsze z możliwych, czyli ograniczanie kontaktów towarzyskich oraz aktywności poza domem. Tymczasem dostępne są skuteczne metody leczenia nietrzymania moczu oraz nowoczesne rozwiązania chroniące przed konsekwencjami tej dolegliwości. TENA Lady Pants, czyli majtki chłonne dla kobiet z nietrzymaniem moczu to jedno z nich. Dowiedz się więcej o tym produkcie.

TENA Lady Pants – w jakich okolicznościach się sprawdzą?

TENA Lady Pants to zabezpieczenie odpowiednie dla pań z lekkim i średnim nasileniem nietrzymania moczu. Pod względem wyglądu i sposobu zakładania nie różnią się od zwykłej bielizny i są od niej nieodróżnialne pod ubraniem. Idealnie opinają ciało i dostosowują się do kobiecych kształtów. Od zwykłych majtek różnią się jedynie wkładem chłonnym, który zabezpiecza przed przeciekaniem i utrzymuje wilgoć z dala od skóry TENA Lady Pants mają też specjalny system Odour Fresh chroniący przed powstawaniem przykrego zapachu nawet przez kilka godzin.

Majtki chłonne TENA Lady Pants sprawdzą się na co dzień, do pracy, na spotkania ze znajomymi i rodziną oraz w czasie aktywności fizycznej. Dzięki nim można normalnie uprawiać sport bez obawy, że ubranie zostanie zawilgocone, a otoczenie wyczuje nieprzyjemny zapach. TENA Lady Pants to także świetne zabezpieczenie podczas podróży – sprawdzą się wówczas lepiej niż podpaski na nietrzymanie moczu. Można też stosować je na noc, co zwiększy komfort snu.

Przyczyny nietrzymania moczu u kobiet i jak leczyć tę dolegliwość

Wysiłkowe nietrzymanie moczu związane jest z osłabieniem mięśni Kegla. Pojawia się wówczas mimowolne popuszczanie moczu w czasie wysiłku fizycznego, kasłania oraz śmiania się, co bywa bardzo krępujące. Dolegliwość ta często dotyka pań w ciąży i po menopauzie, nasila się też wraz z wiekiem, ponieważ mięśnie w naturalny sposób wówczas słabną. Nagląca postać nietrzymania moczu to zazwyczaj skutek stanu zapalnego pęcherza moczowego, ale może zdarzać się także w czasie ciąży. Metoda leczenia nietrzymania moczu u kobiet zależy od przyczyny tej dolegliwości. Mogą to być ćwiczenia wzmacniające mięśnie Kegla albo operacja. Przy stanach zapalnych pęcherza stosowane są leki doustne. Doraźnie warto wspomagać się natomiast środkami higienicznymi takimi jak TENA Lady Pants czy wkładki lub podpaski urologiczne.

TENA Lady Pants – dlaczego warto?

Majtki chłonne TENA Lady Pants to wygodne rozwiązanie, które zwiększa komfort życia. Ich stosowanie przyczynia się też do lepszego samopoczucia psychicznego, ponieważ zniwelowana zostaje przyczyna lęku, że otoczenie zauważy wstydliwy problem czy wyczuje przykry zapach. Panie noszące majtki chłonne TENA Lady Pants mogą bez obaw korzystać ze wszystkich atrakcji, jakie oferuje życie i kontynuować dotychczasową aktywność zarówno towarzyską, jak i zawodową.