fashionwall.pl

Fashionwall.pl – moda, uroda, lifestyle

zegarki męskie
Zakupy

Omega – zegarki męskie idealne na prezent

Omega to jedna z najbardziej eleganckich i prestiżowych szwajcarskich manufaktur zegarków. Marka została założona w 1848 roku i dzisiaj jest uznawana za lidera w branży. Precyzyjne i luksusowe zegarki tego brandu będą doskonałym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby.

Omega – zegarki męskie będące synonimem precyzji

Omega od ponad 170 lat słynie z precyzji, doskonałości, elegancji oraz innowacyjności. Produkowane przez nią zegarki są chętnie wybierane przez osoby, którym zależy na prestiżu i luksusowych dodatkach.

Marka wyznacza trendy, podąża za innowacjami, jest stale na bieżąco – m.in. brała udział w podboju kosmosu i eksplorowania dna oceanów! Model Omegi był zatem pierwszym zegarkiem na księżycu! Ponadto Omega od 1932 roku jest oficjalnym chronometrażystą Igrzysk Olimpijskich.

Omegę doceniają też gwiazdy i celebryci – jak Daniel Craig, George Clonney, Cindy Crawford, Nicole Kidman, a także sportowcy, m.in. Michael Phelps czy żeglarze startujący w Pucharze Ameryki. Są one również ważnym atrybutem agenta Jamesa Bonda.

Słynne kolekcje zegarków Omegi

Nie da się opowiedzieć historii zegarmistrzostwa, nie wspominając o tym brandzie. Dzisiaj to bez wątpienia ikona szwajcarskiego zegarmistrzostwa. Odkrywaj kolekcje zegarków i znajdź model odpowiedni na prezent. Oto słynne produkty marki Omega – zegarki męskie Speedmaster, Seamaster, Constellation oraz De Ville.

Zegarki Omega Constellation. Model pojawił się w sprzedaży w 1952 roku. Symbolizuje tradycję marki, precyzję oraz najwyższej jakości mechanizmy i wykonanie. Zegarki z tej serii wyróżniają się wizualnie gwiazdami na tarczach i symbolem obserwatorium Konserwatorium Genewskiego na deklach. Znaczenie ma tu każdy detal, który podkreśla piękno wyrobu, innowacje i prestiż. Wielu panów od lat jest wiernych klasyce, tradycji i doskonałości prezentowanej kolekcji.

Zegarki Omega De Ville. Nazwa tej kolekcji nawiązuje przede wszystkim do mody, stylu oraz elegancji. To jednak nie wszystko, bo zegarki te chętnie korzystają z nowoczesnych technologii. Model z prezentowanej kolekcji w 1999 roku model był pierwszym zegarkiem z ekskluzywnym wychwytem Co‑Axial. Był to jeden z przełomowych momentów w historii szwajcarskiego brandu.

Do dzisiaj kolekcja De Ville to modele stylowe, o wysublimowanej elegancji, symbolizujące doskonałość i troskę o każdy detal. Bogata mechanika wewnątrz każdego zegarka oraz jego wizualne piękno przekonają każdego mężczyznę, któremu zależy na idealnej stylizacji i znakomitej prezencji niezależnie od sytuacji.